Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABMM-A-C Snop Ø, područje 102 mm (max) bijela 2 kom.
- Kataloški br:
- 3593790 - 62
- Oznaka:
- ABMM-A-C
- EAN:
- 74983585007
- Kataloški br:
- 3593790 - 62
- Oznaka:
- ABMM-A-C
- EAN:
- 74983585007
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABMM-A-C Snop Ø, područje 102 mm (max) bijela 2 kom.
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bijela
- postolje kabelske vezice
- samoljepljiva
- Snop Ø, područje 102 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 3.7 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Snop Ø, područje | 102 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 102 mm |
| Materijal | plastika |
| Min. temperatura | -29 °C |
| Maks. temperatura | 49 °C |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | ABMM-A-C |
| Širina | 19.1 mm |
| Visina | 4.6 mm |
| Dužina | 19.1 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.