Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABMM-AT-C0 Snop Ø, područje 102 mm (max) crna 2 kom.
- Kataloški br:
- 3593766 - 62
- Oznaka:
- ABMM-AT-C0
- EAN:
- 74983584925
- Kataloški br:
- 3593766 - 62
- Oznaka:
- ABMM-AT-C0
- EAN:
- 74983584925
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva ABMM-AT-C0 Snop Ø, područje 102 mm (max) crna 2 kom.
3.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- postolje kabelske vezice
- samoljepljiva
- Snop Ø, područje 102 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 3.7 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Snop Ø, područje | 102 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 102 mm |
| Materijal | plastika |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | ABMM-AT-C0 |
| Širina | 19.1 mm |
| Visina | 4.6 mm |
| Dužina | 19.1 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.