Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva TM2A-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478427 - 62
- Oznaka:
- TM2A-C
- EAN:
- 74983581009
- Kataloški br:
- 3478427 - 62
- Oznaka:
- TM2A-C
- EAN:
- 74983581009
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice samoljepljiva TM2A-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
1.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- samoljepljiva
- Snop Ø, područje 127 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 4.8 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Snop Ø, područje | 127 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 127 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | TM2A-C |
| Širina | 10.8 mm |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 16 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Ljepljiva montažna baza tipa Panduit TM2A-C Za trake za učvršćivanje kabela, izrađena od PA 6.6, za pričvršćivanje komercijalno dostupnim ljepilom, prirodne boje. Širina kabela: 5,0 mm Dimenzije: Duljina 16 mm / Širina 10,8 mm / Visina 7,0 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.