Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice utične tiple PWMS-H25-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478429 - 62
- Oznaka:
- PWMS-H25-C
- EAN:
- 74983583744
- Kataloški br:
- 3478429 - 62
- Oznaka:
- PWMS-H25-C
- EAN:
- 74983583744
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice utične tiple PWMS-H25-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- utične tiple
- Snop Ø, područje 127 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 4.8 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | utične tiple |
| Snop Ø, područje | 127 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 127 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | PWMS-H25-C |
| Širina | 9.3 mm |
| Visina | 15.7 mm |
| Dužina | 18 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Pričvršćivači tipa Panduit PWMS. Za trake za pričvršćivanje kabela širine do 5,0 mm, s pričvršćivanjem ekspanzijskim sidrima; debljina materijala: do 2,7 mm, promjer rupe: 6,5 mm, materijal: PA 6.6, prirodna boja. Tip: PWMS–H25–C, montažni
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.