Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice MBMS-S10-CY Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 St
- Kataloški br:
- 3478419 - 62
- Oznaka:
- MBMS-S10-CY
- EAN:
- 74983461721
- Kataloški br:
- 3478419 - 62
- Oznaka:
- MBMS-S10-CY
- EAN:
- 74983461721
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice MBMS-S10-CY Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 St
1.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
- Snop Ø, područje 127 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 4.8 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Snop Ø, područje | 127 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 127 mm |
| Materijal | metal |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | MBMS-S10-CY |
| Širina | 12.7 mm |
| Visina | 3.6 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Montažne ploče tipa Panduit MBMS. Za trake za pričvršćivanje kabela, izrađene od aluminija, za pričvršćivanje vijcima, s rupom za montažu za vijak M 5; širina trake za kabel: maks. 5,0 mm. Tip: MBMS–S10–CY, montažna ploča
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.