Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice MTM1H-C bezbojna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478420 - 62
- Oznaka:
- MTM1H-C
- EAN:
- 74983209699
- Kataloški br:
- 3478420 - 62
- Oznaka:
- MTM1H-C
- EAN:
- 74983209699
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice MTM1H-C bezbojna 1 kom.
5.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 9.5 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Materijal | metal |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | MTM1H-C |
| Širina | 10.2 mm |
| Visina | 4.4 mm |
| Dužina | 22.6 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Trakasti pričvršćivači, tip MTM1H-C. Izrađeni od čelika, s montažnom rupom od 4,4 mm za M4; dimenzije (D x Š x V): 22,6 x 10,2 x 4,4 mm. Tehničke karakteristike (tip, promjer snopa (D), duljina (L)): MTM1H–C, trake–pričvršćivanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.