Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM1S4-C Snop Ø, područje 51 mm (max) bezbojna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478422 - 62
- Oznaka:
- TM1S4-C
- EAN:
- 74983581405
- Kataloški br:
- 3478422 - 62
- Oznaka:
- TM1S4-C
- EAN:
- 74983581405
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM1S4-C Snop Ø, područje 51 mm (max) bezbojna 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
- Snop Ø, područje 51 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 2.5 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Snop Ø, područje | 51 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 51 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | TM1S4-C |
| Širina | 8 mm |
| Visina | 5.8 mm |
| Dužina | 13 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Montažna baza za pričvršćivanje vijcima, tip Panduit TM1S4-C Za trake za učvršćivanje kabela, izrađene od PA 6.6, za pričvršćivanje komercijalno dostupnim ljepilom ili za pričvršćivanje vijcima, prirodne boje. Otvor za montažu: M 2,5 Širina kabela: 3,0 mm Dimenzije: Duljina 13 mm / Širina 8,0 mm / Visina 5,8 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.