Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM2S6-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478428 - 62
- Oznaka:
- TM2S6-C
- EAN:
- 74983582006
- Kataloški br:
- 3478428 - 62
- Oznaka:
- TM2S6-C
- EAN:
- 74983582006
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM2S6-C Snop Ø, područje 127 mm (max) bezbojna 1 kom.
1.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bezbojna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
- Snop Ø, područje 127 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 4.8 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Snop Ø, područje | 127 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 127 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | bezbojna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | TM2S6-C |
| Širina | 10.8 mm |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 16 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Montažna baza za pričvršćivanje vijcima, tip Panduit TM2S6-C Za trake za učvršćivanje kabela, izrađene od PA 6.6, za pričvršćivanje komercijalno dostupnim ljepilom ili za pričvršćivanje vijcima, prirodne boje. Otvor za montažu: M 3 Širina kabela: 5,0 mm Dimenzije: Duljina 16 mm / Širina 10,8 mm / Visina 7,0 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.