Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM2S8-M30 Snop Ø, područje 127 mm (max) crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478412 - 62
- Oznaka:
- TM2S8-M30
- EAN:
- 74983582235
- Kataloški br:
- 3478412 - 62
- Oznaka:
- TM2S8-M30
- EAN:
- 74983582235
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TM2S8-M30 Snop Ø, područje 127 mm (max) crna 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
- Snop Ø, područje 127 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 4.8 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Snop Ø, područje | 127 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 127 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | TM2S8-M30 |
| Širina | 10.8 mm |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 16 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Držač kabelskih vezica, TM2S8-M30, Panduit Ovaj crni držač kabelskih vezica pričvršćen je vijkom M4 i širok je 10,9 mm. Izrađen je od toplinski stabiliziranog najlona 6.6, koji povećava mehaničku čvrstoću, otpornost na toplinu i habanje te krutost u unutarnjim uvjetima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.