Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TMEH-S8-C0 Snop Ø, područje 305 mm (max) crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478430 - 62
- Oznaka:
- TMEH-S8-C0
- EAN:
- 74983580668
- Kataloški br:
- 3478430 - 62
- Oznaka:
- TMEH-S8-C0
- EAN:
- 74983580668
Panduit Cable Tie Mount postolje kabelske vezice vijak, zakovice TMEH-S8-C0 Snop Ø, područje 305 mm (max) crna 1 kom.
6.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- postolje kabelske vezice
- vijak, zakovice
- Snop Ø, područje 305 mm (max)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje kabelske vezice |
| Maks. širina trake | 12.7 mm |
| Vrsta pričvršćivanja | vijak zakovice |
| Snop Ø, područje | 305 mm (max) |
| Snop Ø (maks.) | 305 mm |
| Materijal | plastika |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | TMEH-S8-C0 |
| Širina | 18.3 mm |
| Visina | 15.5 mm |
| Dužina | 41.1 mm |
| Tip | Cable Tie Mount |
Opis
Opis
Pričvršćivači tipa Panduit TMEH-. Za trake za pričvršćivanje kabela ili vezice, za pričvršćivanje vijcima M4; promjer montažne rupe: 4,6 mm, materijal: PA 6.6, UV stabiliziran, crne boje. Tip: TMEH–S8–C0, pričvršćivanje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.