Panduit HLC3S-X0 Hook & Loop Cable Tie vezice 305 mm 19.1 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478446 - 62
- Oznaka:
- HLC3S-X0
- EAN:
- 74983523382
- Kataloški br:
- 3478446 - 62
- Oznaka:
- HLC3S-X0
- EAN:
- 74983523382
Panduit HLC3S-X0 Hook & Loop Cable Tie vezice 305 mm 19.1 mm crna 1 kom.
9.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 305 mm |
| Širina kabelske vezice | 19.1 mm |
| Bez halogena | ne |
| Maks. Ø snop | 76 mm |
| Proizvođač-br. dijela | HLC3S-X0 |
| Minimalna sila držanja | 987,5 N |
| Tip | Hook & Loop Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice s čičak trakom tipa Panduit HLC. Primjenjivo bez jakog pritiska na vodove, lako se uklanja i ponovno koristi, jednodijelni dizajn za jednostavnu ugradnju, debljine 2,5 mm. Ušica za pričvršćivanje osigurava dodatnu čvrstoću i stabilnost snopa
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.