Panduit HLT2I-X0 Hook & Loop Cable Tie vezice 203 mm 2.5 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478443 - 62
- Oznaka:
- HLT2I-X0
- EAN:
- 74983523412
- Kataloški br:
- 3478443 - 62
- Oznaka:
- HLT2I-X0
- EAN:
- 74983523412
Panduit HLT2I-X0 Hook & Loop Cable Tie vezice 203 mm 2.5 mm crna 1 kom.
6.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 203 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.5 mm |
| Maks. temperatura | 104 °C |
| Min. temperatura | -18 °C |
| Bez halogena | ne |
| Maks. Ø snop | 49 mm |
| Proizvođač-br. dijela | HLT2I-X0 |
| Minimalna sila držanja | 178 N |
| Tip | Hook & Loop Cable Tie |
Opis
Opis
Panduit HLT kabelske vezice s čičkom i petljom. Primjenjivo bez jakog tlačnog opterećenja kabela, lako se uklanja i ponovno koristi, jednodijelni dizajn za jednostavnu ugradnju, s jezičkom i prorezom za prethodno snopiranje i pričvršćivanje kabela
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.