Panduit MLT2S-CP Cable Tie vezice 200.7 mm 4.6 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478435 - 62
- Oznaka:
- MLT2S-CP
- EAN:
- 74983544004
- Kataloški br:
- 3478435 - 62
- Oznaka:
- MLT2S-CP
- EAN:
- 74983544004
Panduit MLT2S-CP Cable Tie vezice 200.7 mm 4.6 mm 1 kom.
3.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 200.7 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.6 mm |
| Nazupčanost | bez |
| Maks. temperatura | 538 °C |
| Min. temperatura | -60 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | metal |
| Maks. Ø snop | 50.8 mm |
| Proizvođač-br. dijela | MLT2S-CP |
| Minimalna sila držanja | 890 N |
| Tip | Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice izrađene od antimagnetskog čelika tipa Panduit Pan Steel MLT. Može se koristiti tamo gdje se standardni materijali više ne mogu koristiti, npr. pri visokim temperaturama okoline, jakim kemijskim utjecajima, radioaktivnom zračenju itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.