Panduit PESC-H-EC znak informacije Zemlja (Ø x V) 12.9 mm x 12.9 mm 12.9 mm 68 kom.
- Kataloški br:
- 3478478 - 62
- Oznaka:
- PESC-H-EC
- EAN:
- 74983648290
- Kataloški br:
- 3478478 - 62
- Oznaka:
- PESC-H-EC
- EAN:
- 74983648290
Panduit PESC-H-EC znak informacije Zemlja (Ø x V) 12.9 mm x 12.9 mm 12.9 mm 68 kom.
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 12.9 mm x 12.9 mm |
| Vrsta proizvoda | znak informacije |
| Znak na ploči | Zemlja |
| Promjer | 12.9 mm |
| Sadržaj | 68 kom. |
| Materijal | plastika |
| Širina | 12.9 mm |
| Visina | 12.9 mm |
| Boja | žuta |
Opis
Opis
1 pakiranje = 1 kartica sa 68 naljepnica, samoljepljive naljepnice za identifikaciju vodiča tipa Panduit PESC-. Kvadrat, izrađen od tekstilne tkanine bez vinila, žute boje (GMC 2) s crnim tiskom; dimenzije: 13 x 13 mm, tehničke specifikacije (vrsta, tisk): H–EC, krug sa strelicom za uzemljenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.