Panduit PLC1.5I-S8-C Locking Clamp Tie vezice 155 mm 3.4 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478458 - 62
- Oznaka:
- PLC1.5I-S8-C
- EAN:
- 74983550586
- Kataloški br:
- 3478458 - 62
- Oznaka:
- PLC1.5I-S8-C
- EAN:
- 74983550586
Panduit PLC1.5I-S8-C Locking Clamp Tie vezice 155 mm 3.4 mm 1 kom.
1.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 155 mm |
| Širina kabelske vezice | 3.4 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 32 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLC1.5I-S8-C |
| Minimalna sila držanja | 178 N |
| Tip | Locking Clamp Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLC1.5I-S8-C, PANDUIT Stezna vezica PLC1.5I-S8-C koristi se za pričvršćivanje snopa kabela na drugu površinu, kao što je upravljačka ploča, komunikacijski ormar, zid ili strop. Značajke * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost * Za unutarnju upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.