Panduit PLC1M-S4-C Locking Clamp Tie vezice 109 mm 2.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478454 - 62
- Oznaka:
- PLC1M-S4-C
- EAN:
- 74983550388
- Kataloški br:
- 3478454 - 62
- Oznaka:
- PLC1M-S4-C
- EAN:
- 74983550388
Panduit PLC1M-S4-C Locking Clamp Tie vezice 109 mm 2.5 mm 1 kom.
1.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 109 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.5 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 19 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLC1M-S4-C |
| Minimalna sila držanja | 80 N |
| Tip | Locking Clamp Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice, PLC1M-S4-C, PANDUIT Kabelske vezice PLC1M-S4-C koriste se za pričvršćivanje kabelskih snopova na druge površine kao što su upravljačke ploče, komunikacijski ormari, zidovi ili stropovi. Dizajn kabelske vezice omogućuje povezivanje prije ili nakon zatezanja stezaljke vijkom br. 4 (M2.5). Značajke * Zakrivljeni vrh se lako podiže s ravnih površina i omogućuje brže navojavanje kako bi se ubrzala instalacija * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost * Za unutarnju upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.