Panduit PLC2S-S6-C Locking Clamp Tie vezice 201 mm 4.8 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478460 - 62
- Oznaka:
- PLC2S-S6-C
- EAN:
- 74983550784
- Kataloški br:
- 3478460 - 62
- Oznaka:
- PLC2S-S6-C
- EAN:
- 74983550784
Panduit PLC2S-S6-C Locking Clamp Tie vezice 201 mm 4.8 mm 1 kom.
2.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 201 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.8 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 47 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLC2S-S6-C |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Locking Clamp Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLC2S-S6-C, PANDUIT Stezna vezica PLC2S-S6-C koristi se za pričvršćivanje snopa kabela na drugu površinu, kao što je upravljačka ploča, komunikacijski ormar, zid ili strop. Značajke * Zakrivljeni vrh se lako podiže s ravnih površina i omogućuje brže navojavanje kako bi se ubrzala instalacija * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost * Za unutarnju upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.