Panduit PLF1MB-C Premium Cable Tie vezice 101 mm 2.5 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478453 - 62
- Oznaka:
- PLF1MB-C
- EAN:
- 74983271641
- Kataloški br:
- 3478453 - 62
- Oznaka:
- PLF1MB-C
- EAN:
- 74983271641
Panduit PLF1MB-C Premium Cable Tie vezice 101 mm 2.5 mm 1 kom.
2.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 101 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.5 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 19 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLF1MB-C |
| Minimalna sila držanja | 80 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice, PLF1MB-C, PANDUIT Ove kabelske vezice s zastavicom koriste se za pričvršćivanje i istovremeno označavanje snopova. Može se označiti markerima ili pojedinačno otisnuti tekstom, simbolima ili zaštitnim znakovima pomoću usluge vrućeg žigosanja. Značajke * Prirodni najlonski materijal za unutarnju upotrebu * Materijal otporan na plamen ima ocjenu zapaljivosti UL 94V-0 * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost * Zakrivljeni vrh lako se podiže s ravnih površina i omogućuje brže navoje kako bi se ubrzala instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.