Panduit PLT1.5M-M0 Premium Cable Tie vezice 142 mm 2.5 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478442 - 62
- Oznaka:
- PLT1.5M-M0
- EAN:
- 74983541287
- Kataloški br:
- 3478442 - 62
- Oznaka:
- PLT1.5M-M0
- EAN:
- 74983541287
Panduit PLT1.5M-M0 Premium Cable Tie vezice 142 mm 2.5 mm crna 1 kom.
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 142 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.5 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 32 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT1.5M-M0 |
| Minimalna sila držanja | 80 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLT1.5M-M0, PANDUIT Kabelska vezica s mogućnošću zaključavanja PLT1.5M-M0 dizajnirana je kako bi zadovoljila zahtjeve općih primjena, a istovremeno pruža dosljedne performanse i pouzdanost. Opremljen zakrivljenim vrhom koji omogućuje lako hvatanje s ravnih površina i brže uvlačenje konca, izrađen od najlona 6.6 otpornog na vremenske uvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.