Panduit PLT1M-M6120 Cable Tie vezice 99 mm 2.5 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478452 - 62
- Oznaka:
- PLT1M-M6120
- EAN:
- 613056845107
- Kataloški br:
- 3478452 - 62
- Oznaka:
- PLT1M-M6120
- EAN:
- 613056845107
Panduit PLT1M-M6120 Cable Tie vezice 99 mm 2.5 mm crna 1 kom.
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 99 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.5 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 90 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 22 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT1M-M6120 |
| Minimalna sila držanja | 89 N |
| Tip | Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLT1M-M6120, Panduit PLT1M-M6120 je kabelska vezica s mogućnošću zaključavanja koja zadovoljava potrebe općih primjena, a istovremeno pruža dosljedne performanse i pouzdanost. Sa zakrivljenim vrhom koji omogućuje lako usisavanje ravnih površina i brže uvlačenje konca. Srednji presjek, duljina 99 mm. Za unutarnju i vanjsku upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.