Panduit PLT2.5S-C Premium Cable Tie vezice 249 mm 4.8 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478493 - 62
- Oznaka:
- PLT2.5S-C
- EAN:
- 74983536047
- Kataloški br:
- 3478493 - 62
- Oznaka:
- PLT2.5S-C
- EAN:
- 74983536047
Panduit PLT2.5S-C Premium Cable Tie vezice 249 mm 4.8 mm 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 249 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.8 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 64 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT2.5S-C |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice za normalne zahtjeve tip Panduit PAN-TY PLT. Neodvojive s kutnim krajevima vezica tipa PLT.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.