Panduit PLT2I-M0 Premium Cable Tie vezice 203 mm 3.6 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478462 - 62
- Oznaka:
- PLT2I-M0
- EAN:
- 74983540334
- Kataloški br:
- 3478462 - 62
- Oznaka:
- PLT2I-M0
- EAN:
- 74983540334
Panduit PLT2I-M0 Premium Cable Tie vezice 203 mm 3.6 mm crna 1 kom.
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 203 mm |
| Širina kabelske vezice | 3.6 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 51 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT2I-M0 |
| Minimalna sila držanja | 178 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLT2I-M0, PANDUIT Kabelska vezica s bravom PLT2I-M dizajnirana je da zadovolji zahtjeve opće primjene i pouzdana je uz dosljedno visoke performanse. Sa zaobljenim vrhom, lako ih je uhvatiti na ravnim površinama i omogućiti brže početno umetanje. Značajke * Veća otpornost na oštećenja od ultraljubičastog svjetla - unutarnja i vanjska upotreba * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.