Panduit PLT3S-M76 Premium Cable Tie vezice 295 mm 4.8 mm plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478439 - 62
- Oznaka:
- PLT3S-M76
- EAN:
- 74983548262
- Kataloški br:
- 3478439 - 62
- Oznaka:
- PLT3S-M76
- EAN:
- 74983548262
Panduit PLT3S-M76 Premium Cable Tie vezice 295 mm 4.8 mm plava boja 1 kom.
11.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | plava boja |
| Duljina kabelske vezice | 295 mm |
| Širina kabelske vezice | 4.8 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 170 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 76 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT3S-M76 |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica za teške uvjete rada, PLT3S-M76, PANDUIT Ova kabelska vezica s mogućnošću zaključavanja dizajnirana je za primjene koje zahtijevaju otpornost na utjecaje okoline poput kemijskih napada, gama zračenja, ultraljubičastog zračenja i ekstremnih temperatura. Idealno za upotrebu u nuklearnim elektranama i kemijskim postrojenjima. Značajke * Niska gustoća dima i izvrsna zapaljivost * Jednodijelna konstrukcija za dosljedne performanse i pouzdanost * Za unutarnju i vanjsku upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.