Panduit PLT5H-C0 Premium Cable Tie vezice 450 mm 8.9 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478489 - 62
- Oznaka:
- PLT5H-C0
- EAN:
- 74983387748
- Kataloški br:
- 3478489 - 62
- Oznaka:
- PLT5H-C0
- EAN:
- 74983387748
Panduit PLT5H-C0 Premium Cable Tie vezice 450 mm 8.9 mm crna 1 kom.
1.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 450 mm |
| Širina kabelske vezice | 8.9 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 127 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT5H-C0 |
| Minimalna sila držanja | 778 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLT5H-C0, PANDUIT Kabelska vezica s bravom PLT5H-C0 dizajnirana je kako bi zadovoljila potrebe općih primjena, a istovremeno pruža dosljedne performanse i pouzdanost. Opremljen zakrivljenim vrhom koji omogućuje lako hvatanje s ravnih površina i brže uvlačenje konca, izrađen od vodootpornog najlona 6.6.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.