Panduit PLT.6SM-M Premium Cable Tie vezice 71 mm 1.8 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478440 - 62
- Oznaka:
- PLT.6SM-M
- EAN:
- 74983560387
- Kataloški br:
- 3478440 - 62
- Oznaka:
- PLT.6SM-M
- EAN:
- 74983560387
Panduit PLT.6SM-M Premium Cable Tie vezice 71 mm 1.8 mm 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabelske vezice | 71 mm |
| Širina kabelske vezice | 1.8 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 15 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT.6SM-M |
| Minimalna sila držanja | 36 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelska vezica, PLT.6SM-M, PANDUIT Kabelska vezica s bravom PLT.6SM-M dizajnirana je kako bi zadovoljila zahtjeve općih primjena, a istovremeno pruža dosljedne performanse i pouzdanost. Opremljen zakrivljenim vrhom koji omogućuje lako hvatanje s ravnih površina i brže uvlačenje konca, izrađen od najlona 6.6.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.