Panduit PLT.7M-M0 Premium Cable Tie vezice 79 mm 2.3 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478449 - 62
- Oznaka:
- PLT.7M-M0
- EAN:
- 74983526017
- Kataloški br:
- 3478449 - 62
- Oznaka:
- PLT.7M-M0
- EAN:
- 74983526017
Panduit PLT.7M-M0 Premium Cable Tie vezice 79 mm 2.3 mm crna 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 79 mm |
| Širina kabelske vezice | 2.3 mm |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | plastika |
| Maks. Ø snop | 17 mm |
| Proizvođač-br. dijela | PLT.7M-M0 |
| Minimalna sila držanja | 80 N |
| Tip | Premium Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice UV stabilizirane tipa Panduit PAN-TY PLT. Neodvojiva s kutnim krajevima registratora tipa PLT.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.