Panduit UCT3S-X0 Cable Tie vezice 305 mm 21.6 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478447 - 62
- Oznaka:
- UCT3S-X0
- EAN:
- 74983148202
- Kataloški br:
- 3478447 - 62
- Oznaka:
- UCT3S-X0
- EAN:
- 74983148202
Panduit UCT3S-X0 Cable Tie vezice 305 mm 21.6 mm crna 1 kom.
14.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 305 mm |
| Širina kabelske vezice | 21.6 mm |
| Bez halogena | ne |
| Maks. Ø snop | 76.2 mm |
| Proizvođač-br. dijela | UCT3S-X0 |
| Minimalna sila držanja | 222 N |
| Tip | Cable Tie |
Opis
Opis
Kabelske vezice s čičak trakom tipa Panduit ULTRA-CINCH UCT.../UGCT. Idealno za često otvaranje, podešavanje i nježno snopiranje. Bez ušice za pričvršćivanje tipa UCT.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.