Panduit Wire Clip držač kabela ljepljenje ACC38-A-C20 crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3478426 - 62
- Oznaka:
- ACC38-A-C20
- Kataloški br:
- 3478426 - 62
- Oznaka:
- ACC38-A-C20
Panduit Wire Clip držač kabela ljepljenje ACC38-A-C20 crna 1 kom.
5.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- držač kabela
- ljepljenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | držač kabela |
| Vrsta pričvršćivanja | ljepljenje |
| Materijal | plastika |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | ACC38-A-C20 |
| Promjer | 9.6 mm |
| Tip | Wire Clip |
| Izvedba | jednorežnjevni |
| Colour | Black |
| Model | Single-lobe clamp |
| UV resistant | FALSE |
| Halogen free | TRUE |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Polyamide (PA) |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Glue |
| Number of cables/conduits | 1 |
| Diameter | 9.7-9.7 mm |
| Nominal diameter | 9.6 mm |
| Plastic sheathed | FALSE |
| With distance to the wall | FALSE |
| Suitable in fire resistance areas | FALSE |
Opis
Opis
Držač kabela tip Panduit ACC. Samoljepljivo, s kopčom za kabel; materijal: PA 6.6. Crni tip ACC. Tehničke specifikacije (tip, maks. promjer snopa (D), dimenzije): ACC38–A–C20, D 9,6, a 25,4, b 25,4, c 6,9 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.