Paulmann 29233 LED reflektorska lampa Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) GU4 1.5 W toplo bijela (Ø x V) 35 mm x 33 m
- Kataloški br:
- 3454985 - 62
- Oznaka:
- 29233
- EAN:
- 4000870292334
- Kataloški br:
- 3454985 - 62
- Oznaka:
- 29233
- EAN:
- 4000870292334
Paulmann 29233 LED reflektorska lampa Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) GU4 1.5 W toplo bijela (Ø x V) 35 mm x 33 m
56.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 1.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 150 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektorska lampa |
| Podnožak | GU4 |
| Snaga | 1.5 W |
| Svjetlosni tok | 150 lm |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Faktor učinkovitosti | 0,6 |
| Promjer | 35 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 33 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Ø x V) 35 mm x 33 mm |
| Preračunati životni vijek | 15000 h |
| Izračun moči | 1,5 W |
| Izračun svjetlostnog toka | 150 lm |
| Oznaka u boji | 827 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Snaga (raspon) | 0 W - 2.4 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 150 lm |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Broj žarulja | 1 |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 15000 |
| Vanjski Ø | 35 |
| Svjetlosni tok | 150 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 150 lm |
| Izlazni napon | 12 V |
| Potrošnja energije po jedinici | 1.5 W |
| Snaga po svjetiljci | 1.5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 35 |
| Vrijeme rasvjete | 15000 |
| Postolje svjetiljke | GU4 |
| Pogonska struja | 160 mA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.