Paulmann 29235 LED Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) GU10 reflektor 4.9 W toplo bijela (Ø x V) 51 mm x 54 mm 5 kom.
- Kataloški br:
- 3393609 - 62
- Oznaka:
- 29235
- EAN:
- 4000870292358
- Kataloški br:
- 3393609 - 62
- Oznaka:
- 29235
- EAN:
- 4000870292358
Paulmann 29235 LED Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) GU10 reflektor 4.9 W toplo bijela (Ø x V) 51 mm x 54 mm 5 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4.9 W
- Ukupan svjetlosni tok= 460 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED |
| Podnožak | GU10 |
| Snaga | 4.9 W |
| Svjetlosni tok | 460 lm |
| Boja | bijeli aluminij |
| Kut zračenja | 38 ° |
| Oblik | reflektor |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 K |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Faktor učinkovitosti | 0,77 |
| Promjer | 51 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
| Visina | 54 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Ø x V) 51 mm x 54 mm |
| Preračunati životni vijek | 15.000 h |
| Izračun moči | 4.9 W |
| Izračun svjetlostnog toka | 460 lm |
| Oznaka u boji | 827 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Snaga (raspon) | 2.5 W - 4.9 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 460 lm |
Opis
Opis
Reflektorske svjetiljke daju usmjereno svjetlo u reflektorima, spotovima i downlightima. Svjetlosni stožac od 38° stavlja dekoracije i namještaj u središte pozornosti sa svijetlih 460 lm. S višestrukim paketom od 5x4,9 W možete isplativo nadograditi na učinkovitu LED tehnologiju ili napraviti zalihe. Žarulje imaju ugodnu svijetlu boju i uklapaju se u bilo koje standardno grlo GU10. Paulmann LED svjetiljke s Eye Friendly pečatom nude ugodno svjetlo za oči. Bilo da radite, čitate ili se opuštate, svjetiljke doprinose najboljoj vizualnoj udobnosti. Reflektor GU10 dostupan je u mat kromiranoj boji i savršeno se slaže s RAL bojama materijala URail sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- reflektorska svjetiljka za usmjereno svjetlo
- Učinkovita LED tehnologija
- Temperatura boje: 2700K - topla bijela
- LED reflektori proizvode ugodno i jednolično svjetlo
- Savršeno odgovara RAL boji materijala 9006 URail sustava
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.