Paulmann 29264 LED Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) E14 oblik kapi 4.5 W toplo bijela (Ø x V) 45 mm x 78 mm priguš
- Kataloški br:
- 3438517 - 62
- Oznaka:
- 29264
- EAN:
- 4000870292648
- Kataloški br:
- 3438517 - 62
- Oznaka:
- 29264
- EAN:
- 4000870292648
Paulmann 29264 LED Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) E14 oblik kapi 4.5 W toplo bijela (Ø x V) 45 mm x 78 mm priguš
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 470 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED |
| Podnožak | E14 |
| Snaga | 4.5 W |
| Svjetlosni tok | 470 lm |
| Boja | crna (mat) |
| Oblik | oblik kapi |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Određene značajke svjetiljke | prigušivanje osvjetljenja |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 K |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vijek trajanja cca. | 15000 h |
| Faktor učinkovitosti | 0,75 |
| Radni napon | 230 V |
| Promjer | 45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 78 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| dim. | (Ø x V) 45 mm x 78 mm |
| Preračunati životni vijek | 15000 h |
| Izračun moči | 4,5 W |
| Izračun svjetlostnog toka | 470 lm |
| Oznaka u boji | 827 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Oblik svjetiljka | G45 |
| Snaga (raspon) | 2.5 W - 4.9 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 470 lm |
| Materijal | staklo |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Broj žarulja | 1 |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 15000 |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Vanjski Ø | 45 mm |
| Svjetlosni tok | 470 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 470 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije po jedinici | 4.5 W |
| Snaga po svjetiljci | 4.5 W |
| Početna snaga | 4 VA |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 kom. |
| Vanjski Ø | 45 mm |
| Vrijeme rasvjete | 15000 |
| Postolje svjetiljke | E14 |
| Pogonska struja | 22 mA |
Opis
Opis
Kontinuirano prigušljiva svjetiljka za prednje ogledalo snage 4,5 W i 470 lm emitira ugodno, toplo bijelo svjetlo sa strane. Svjetiljka odgovara bilo kojem standardnom E14 grlu. Crno mat ogledalo za glavu je elegantan dizajnerski element i pruža neizravno svjetlo bez odsjaja. Zbog svog kompaktnog dizajna, viseće lampe su idealne za upotrebu u malim svjetiljkama. Dizajn odgovara klasičnoj žarulji ili konvencionalnoj halogenoj žarulji. Stoga se ove kapi nazivaju i retrofit lampama. Zamjena starih G45 metaka je jednostavna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.