Paulmann 71252 LED zidna svjetiljka 3.7 W bijela
- Kataloški br:
- 3499649 - 62
- Oznaka:
- 71252
- EAN:
- 4000870712528
- Kataloški br:
- 3499649 - 62
- Oznaka:
- 71252
- EAN:
- 4000870712528
Paulmann 71252 LED zidna svjetiljka 3.7 W bijela
135.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 3.7 W
- Ukupan svjetlosni tok= 370 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 3.7 W |
| Snaga | 3.7 W |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 250 x 104 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 370 lm |
| Svjetlosni tok | 370 lm |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 250 mm |
| Dubina | 104 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 104 mm |
| Vanjska širina | 120 mm |
| Svjetlosni tok | 370 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 370 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 8.5 W |
| Početna snaga | 7 VA |
| Potrošena snaga | 8,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
Svojim fascinantnim svjetlosnim efektom stvorenim izrezanim linijama, zidna svjetiljka Tharin u bijeloj boji postaje pravi magnet za poglede i u zatvorenom i na otvorenom. Opremljena je s 2 ugrađene LED žarulje od 3,7 W i, zahvaljujući maloj dubini ugradnje, posebno je prikladna za osvjetljenje hodnika i stubišta. Zahvaljujući IP44 zaštiti i upotrebi visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, zidna svjetiljka Tharin može se montirati ne samo u sve unutarnje prostore, već i u kupaonicu, na balkon i na zid kuće. Neovisno podesivi svjetlosni konusi gore i dolje omogućuju individualne svjetlosne efekte koji svakom okruženju daju impresivnu atmosferu. Zidna svjetiljka s temperaturom boje od 3000K pruža ugodno osvjetljenje. Visokokvalitetne komponente jamče dugi vijek trajanja od najmanje 30 000 sati. Inovativni QuickPlug montažni tipl omogućuje uštedu vremena ugradnje zahvaljujući jednostavnom sustavu utikanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)