Paulmann 71280 stolna svjetiljka 10.4 W crna (mat), krom boja
- Kataloški br:
- 3499635 - 62
- Oznaka:
- 71280
- EAN:
- 4000870712801
- Kataloški br:
- 3499635 - 62
- Oznaka:
- 71280
- EAN:
- 4000870712801
Paulmann 71280 stolna svjetiljka 10.4 W crna (mat), krom boja
395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10.4 W Ukupan svjetlosni tok= 650 lm Boja svjetla= 2700 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 10.4 W |
| Snaga | 10.4 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 650 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 650 lm |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna (mat) krom boja |
| dim. | (Š x V x D) 200 x 485 x 255 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 485 mm |
| Dubina | 255 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | kromirani |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 255 mm |
| Vanjska širina | 200 mm |
| Svjetlosni tok | 650 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 650 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 12.5 W |
| Početna snaga | 10 VA |
| Potrošena snaga | 12,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
Moderna stolna lampa Odila u mat crnoj i krom boji univerzalno je primjenjiva i kombinira visoku funkcionalnost s nježnim dizajnom. Uklapa se u širok raspon stilova uređenja interijera i impresionira svojim elegantnim, a opet jednostavnim izgledom. Svjetlina stolne lampe može se kontinuirano prigušivati po potrebi, stvarajući savršeno svjetlosno raspoloženje u bilo kojem trenutku. Zahvaljujući inteligentnoj kontroli bijelog svjetla Tunable White, boja svjetla može se individualno podesiti od 2700K do 6500K pomoću dodirnog prekidača na svjetiljci. Ova fleksibilnost čini ih savršenim suputnikom za razne primjene - od ugodnog, toplog bijelog dodatnog svjetla u dnevnoj sobi ili spavaćoj sobi do idealne stolne lampe slične dnevnom svjetlu u kućnom uredu. Pomični svjetlosni prsten može se fleksibilno poravnati ovisno o primjeni. S izlazom od 650lm, pruža visok svjetlosni tok, dok satenski difuzor stvara osvjetljenje bez odsjaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.