Paulmann 75406 Leonis II IP44 3000 - 5700K 1750lm 230V 16,5W dimmbar stropna svjetiljka LED 16.5 W bijela
- Kataloški br:
- 3438515 - 62
- Oznaka:
- 75406
- EAN:
- 4000870754061
- Kataloški br:
- 3438515 - 62
- Oznaka:
- 75406
- EAN:
- 4000870754061
Paulmann 75406 Leonis II IP44 3000 - 5700K 1750lm 230V 16,5W dimmbar stropna svjetiljka LED 16.5 W bijela
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Funkcija White Select za individualni odabir boje svjetla (3000 K, 4000 K, 5700 K) | Funkcija Power Select: Potrošnja energije individualno podesiva na 13 W ili 18 W | IP zaštita: IP44 - otporno na prskanje | Pogodno za unutarnju i vanjsku upotrebu | Dugi vijek trajanja od 50 000 sati | Učinkovita LED tehnologija | Svestrana primjena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 16.5 W |
| Snaga | 16.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1750 lm |
| Određene značajke žarulje | mogućnost prigušivanja podesive svjetleće boje |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| dim. | (Ø x V) 280 mm x 80 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | okrugli |
| Visina | 80 mm |
| Promjer | 280 mm |
| Preračunati životni vijek | 50000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 50000 |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 280 mm |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1750 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 18 W |
| Početna snaga | 16 VA |
| Potrošena snaga | 18 godina W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 kom. |
| Vanjski Ø | 280 mm |
| Vrijeme rasvjete | 50000 h |
Opis
Opis
Stropna svjetiljka Leonis s funkcijom White Select nudi svestrane mogućnosti osvjetljenja. Pomoću jednostavnog DIP prekidača, temperatura boje može se lako podesiti po želji, čak i nakon instalacije - bilo 3000K za toplo bijelo svjetlo, 4000K za neutralno svjetlo ili 5700K za osvjetljenje slično dnevnom svjetlu. Satenski difuzor, koji se po potrebi može lako odvrnuti, osigurava ravnomjernu raspodjelu svjetlosti i ugodan osjećaj osvjetljenja u prostoriji. Zahvaljujući visokoj IP44 zaštiti, bijela stropna svjetiljka posebno je prikladna za vlažne prostorije i može se koristiti i u zatvorenom i na otvorenom. Stoga je idealan za upotrebu u kupaonicama, hodnicima, kuhinjama, pomoćnim prostorijama ili na terasama. Dodatnu fleksibilnost pruža inovativna funkcija Power Select, koja omogućuje kontrolu potrošnje energije svjetiljke, a time i svjetlosnog toka, putem DIP prekidača. Ovisno o vašim potrebama, možete birati između 13 W i 18 W. To omogućuje optimizaciju potrošnje energije, što ne samo da smanjuje troškove već je i dobro za okoliš. Što se tiče održivosti, stropna svjetiljka Leonis također impresionira posebno dugim vijekom trajanja od 50 000 sati – idealno za dugotrajnu i resursima štedljivu upotrebu!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.