Paulmann 78014 LED stolna svjetiljka 11 W srebrna
- Kataloški br:
- 3454991 - 62
- Oznaka:
- 78014
- EAN:
- 4000870780145
- Kataloški br:
- 3454991 - 62
- Oznaka:
- 78014
- EAN:
- 4000870780145
Paulmann 78014 LED stolna svjetiljka 11 W srebrna
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 11 W Ukupan svjetlosni tok= 1000 lm Boja svjetla= 2700 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 11 W |
| Snaga | 11 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 1000 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1000 lm |
| Razred zaštite | II |
| Boja | srebrna |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 440 x 430 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 440 mm |
| Dubina | 430 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Nazivni napon | 230 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 430 mm |
| Vanjska širina | 180 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 1000 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1000 lm |
| Izlazni napon | 12 V |
| Potrošnja energije | 16 W |
| Početna snaga | 11 VA |
| Potrošena snaga | 16 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Duljina kabela | 200 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Numis stolna lampa je pravi svestrani uređaj! Izrađen od bezvremenskog bijelog aluminija, savršeno pristaje na stol, a položaj se može precizno podesiti pomoću dva zgloba. Na podnožju lampe mogu se napraviti razne postavke, uključujući kontinuirano prigušivanje svjetla ili podešavanje između toplo bijele i dnevno bijele boje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.