Paulmann 78016 stolna svjetiljka 15 W mat-bijela
- Kataloški br:
- 3499613 - 62
- Oznaka:
- 78016
- EAN:
- 4000870780169
- Kataloški br:
- 3499613 - 62
- Oznaka:
- 78016
- EAN:
- 4000870780169
Paulmann 78016 stolna svjetiljka 15 W mat-bijela
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15 W Ukupan svjetlosni tok= 1150 lm Boja svjetla= 4000 K neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 15 W |
| Snaga | 15 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 1150 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1150 lm |
| Razred zaštite | II |
| Boja | mat-bijela |
| dim. | (Š x V x D) 167 x 425 x 167 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 167 mm |
| Visina | 425 mm |
| Dubina | 167 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Preračunati životni vijek | 20000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 90 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 20000 |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Nazivni napon | 230 |
| Indeks uzvrata boje | 90 Ra |
| Vanjska dužina | 167 mm |
| Vanjska širina | 167 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 1150 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1150 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Potrošnja energije | 18 W |
| Početna snaga | 15 VA |
| Potrošena snaga | 18 godina W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Duljina kabela | 150 |
| Vrijeme rasvjete | 20000 |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Stolna lampa Darba u mat bijeloj boji nudi visoku fleksibilnost i maksimalnu udobnost u kontroli svjetla. Zahvaljujući integriranom senzoru dnevnog svjetla, svjetlina se automatski kontinuirano smanjuje i osigurava idealno osvjetljenje bez odsjaja ovisno o dnevnom svjetlu. S izlaznom snagom od 15 W i 800 lm, osvjetljava velike radne površine. Temperatura boje od 4000K emitira neutralno bijelo svjetlo koje je savršeno za koncentrirani rad. Zahvaljujući visokom indeksu uzvrata boja od preko 90, boja svjetla izgleda posebno prirodno. Svjetiljka je također opremljena funkcijom prigušivanja noćnog svjetla. Kombinacija modernog dizajna i visoke funkcionalnosti osigurava sklad u kućnom uredu. Nakon uspješnog radnog dana, može se sklopiti radi uštede prostora i spremiti u ladicu. Stolna lampa idealna je za sve koji žele što bolje osvijetliti svoje radno mjesto i istovremeno poboljšati njegov estetski izgled. Uz svjetlo, u isporuci je i praktični kabel od 1,50 m.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- uključujući kabel od 1,50 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.