Paulmann 78017 stolna svjetiljka 15 W crna (mat)
- Kataloški br:
- 3499626 - 62
- Oznaka:
- 78017
- EAN:
- 4000870780176
- Kataloški br:
- 3499626 - 62
- Oznaka:
- 78017
- EAN:
- 4000870780176
Paulmann 78017 stolna svjetiljka 15 W crna (mat)
235.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15 W Ukupan svjetlosni tok= 1200 lm Boja svjetla= 4000 K neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 15 W |
| Snaga | 15 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1200 lm |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna (mat) |
| dim. | (Š x V x D) 162 x 604 x 162 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 162 mm |
| Visina | 604 mm |
| Dubina | 162 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Preračunati životni vijek | 20000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 90 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 20000 |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Nazivni napon | 230 |
| Indeks uzvrata boje | 90 Ra |
| Vanjska dužina | 162 mm |
| Vanjska širina | 162 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1200 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Potrošnja energije | 18 W |
| Početna snaga | 15 VA |
| Potrošena snaga | 18 godina W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Duljina kabela | 150 |
| Vrijeme rasvjete | 20000 |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Stolna lampa Mejan, u mat crnoj boji, nudi maksimalnu mobilnost i individualnu prilagodljivost zahvaljujući fleksibilnom vratu. Osvjetljava velike radne površine i savršeno se prilagođava vašim potrebama zahvaljujući kontinuiranoj kontroli intenziteta svjetla. S izlaznom snagom od 15 W i temperaturom boje od 4000 K, pruža neutralno bijelo svjetlo bez odsjaja koje je savršeno za koncentrirani rad. Zahvaljujući visokom indeksu uzvrata boja od preko 90, boja svjetla izgleda posebno prirodno. Kombinacija modernog dizajna i visoke funkcionalnosti osigurava sklad u kućnom uredu. Stolna lampa idealna je za sve koji žele što bolje osvijetliti svoje radno mjesto i istovremeno poboljšati njegov estetski izgled. Uz svjetlo, u isporuci je i praktični kabel od 1,50 m.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- uključujući kabel od 1,50 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.