Paulmann 78019 podna svjetiljka 20 W crna
- Kataloški br:
- 3499609 - 62
- Oznaka:
- 78019
- EAN:
- 4000870780190
- Kataloški br:
- 3499609 - 62
- Oznaka:
- 78019
- EAN:
- 4000870780190
Paulmann 78019 podna svjetiljka 20 W crna
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1300 lm
- Boja svjetla= 2700 K; toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podna svjetiljka |
| Visina | 1750 mm |
| Radni napon | 230 |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 20 W |
| Snaga | 20 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 1300 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1300 lm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| dim. | (Ø x V) 250 mm x 1750 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 250 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Nazivni napon | 230 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 250 |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 1300 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1300 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Potrošnja energije | 24 W |
| Početna snaga | 20 VA |
| Potrošena snaga | 24 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 250 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Podna lampa Caneta kombinira visoki svjetlosni tok s 2570 lumena i dugotrajnu LED tehnologiju (vijek trajanja 30 000 sati) s elegantnim, bezvremenskim dizajnom u crnoj boji.
Udobnost i funkcionalna rasvjeta za produktivan rad ovdje su savršeno spojeni. Samo jednim pokretom, svjetlo se transformira iz stropnog reflektora u usmjereni reflektor - idealno za fleksibilnu upotrebu u dnevnoj sobi, radnom prostoru ili kućnom uredu. Zahvaljujući funkciji White Switch, pet temperatura boje, od toplo bijele 2700 K do dnevno bijele 6500 K, može se podesiti izravno na upravljačkom elementu. Za još precizniju kontrolu svjetlosnih uvjeta, svjetlo se opcionalno može podesiti pomoću funkcije Tunable White putem priloženog daljinskog upravljača. Zbog toga je rasvjetno tijelo idealno za višenamjenske životne prostore: hladno bijelo dnevno svjetlo potiče koncentraciju na poslu, a toplo bijelo svjetlo stvara ugodnu i opuštajuću večernju atmosferu. Nadalje, svjetlina podne lampe može se kontinuirano prigušivati tako da se u bilo kojem trenutku može stvoriti savršeno svjetlosno raspoloženje. Ostale značajke uključuju integriranu funkciju noćnog svjetla koja pruža ugodno meko svjetlo navečer i olakšava snalaženje u mraku, kao i funkciju memorije koja sprema posljednju odabranu postavku i automatski je reproducira sljedeći put kada se uređaj uključi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Udobnost i funkcionalna rasvjeta za produktivan rad ovdje su savršeno spojeni. Samo jednim pokretom, svjetlo se transformira iz stropnog reflektora u usmjereni reflektor - idealno za fleksibilnu upotrebu u dnevnoj sobi, radnom prostoru ili kućnom uredu. Zahvaljujući funkciji White Switch, pet temperatura boje, od toplo bijele 2700 K do dnevno bijele 6500 K, može se podesiti izravno na upravljačkom elementu. Za još precizniju kontrolu svjetlosnih uvjeta, svjetlo se opcionalno može podesiti pomoću funkcije Tunable White putem priloženog daljinskog upravljača. Zbog toga je rasvjetno tijelo idealno za višenamjenske životne prostore: hladno bijelo dnevno svjetlo potiče koncentraciju na poslu, a toplo bijelo svjetlo stvara ugodnu i opuštajuću večernju atmosferu. Nadalje, svjetlina podne lampe može se kontinuirano prigušivati tako da se u bilo kojem trenutku može stvoriti savršeno svjetlosno raspoloženje. Ostale značajke uključuju integriranu funkciju noćnog svjetla koja pruža ugodno meko svjetlo navečer i olakšava snalaženje u mraku, kao i funkciju memorije koja sprema posljednju odabranu postavku i automatski je reproducira sljedeći put kada se uređaj uključi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)