Paulmann 78474 viseća svjetiljka 19 W crna
- Kataloški br:
- 3499647 - 62
- Oznaka:
- 78474
- EAN:
- 4000870784747
- Kataloški br:
- 3499647 - 62
- Oznaka:
- 78474
- EAN:
- 4000870784747
Paulmann 78474 viseća svjetiljka 19 W crna
725.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
725.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 19 W Boja svjetla= 2700 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | viseća svjetiljka |
| Broj žarulja | 2 |
| Snaga po svjetiljci | 19 W |
| Snaga | 19 W |
| Dužina njihala (maks.) | 180 cm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 1000 x 63 x 30 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Širina | 1000 mm |
| Visina | 63 mm |
| Dubina | 30 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 2 |
| maks. broj žarulja | 2 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 30 mm |
| Vanjska širina | 1000 mm |
| Svjetlosni tok | 0 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 0 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 23 W |
| Početna snaga | 19 VA |
| Potrošena snaga | 23 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 2 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
Viseća svjetiljka Raiko idealna je za osvjetljavanje blagovaonskih stolova, kuhinjskih elemenata ili radnih mjesta, a zahvaljujući zasebno preklopivom usmjeravanju svjetla prema gore i dolje, osigurava maksimalnu fleksibilnost za individualna svjetlosna raspoloženja. Sve je moguće, od kontinuiranog monokromatskog osvjetljenja do svjetlosnih efekata u boji. Uska svjetlosna traka može se uključiti zajedno s gornjim izlazom svjetla i postavlja dodatni dekorativni naglasak. Uz učinkovitu rasvjetu u boji, za ugodan ambijent doma može se odabrati i toplo bijelo svjetlo s 3000K. Zahvaljujući inteligentnoj kontroli bijelog svjetla Tunable White, boja svjetla može se kontinuirano podešavati i prigušivati - od toplo bijelog opuštajućeg osvjetljenja do dnevnog bijelog radnog svjetla (2700 K - 6500 K). Integrirana funkcija memorije sprema zadnje odabrane postavke svjetla do sljedećeg uključivanja. Dva svjetlosna izlaza mogu se zasebno kontrolirati pomoću daljinskog upravljača koji je uključen u isporuku. Jednostavan dizajn viseće svjetiljke u crnoj boji skladno se uklapa u različite stilove života. S principom „Lako podizanje i spuštanje“, duljina njihala na osjetljivom kabelu može se lako podesiti na bilo koju visinu bez potrebe za alatima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)