Paulmann 78479 stolna svjetiljka E14 crna (mat), šampanjac boja
- Kataloški br:
- 3499619 - 62
- Oznaka:
- 78479
- EAN:
- 4000870784792
- Kataloški br:
- 3499619 - 62
- Oznaka:
- 78479
- EAN:
- 4000870784792
Paulmann 78479 stolna svjetiljka E14 crna (mat), šampanjac boja
260.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | E14 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna (mat) šampanjac boja |
| dim. | (Š x V x D) 180 x 510 x 255 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 510 mm |
| Dubina | 255 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Vanjska dužina | 255 mm |
| Vanjska širina | 180 mm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Početna snaga | 20 VA |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Duljina kabela | 150 |
| Postolje svjetiljke | E14 |
Opis
Opis
Svojim bezvremenskim, a opet modernim oblikom i dizajnerskim jezikom, serija rasvjete Juna uklapa se u širok raspon stilova uređenja interijera i postavlja atraktivne svjetlosne akcente u dnevnom boravku. Usklađene stolne, podne i viseće lampe iz serije mogu se skladno kombinirati jedna s drugom po želji. Mat crna stolna lampa s estetskim akcentima boje šampanjskog zlata svestrana je i idealna za korištenje na noćnom ormariću, kao stolna lampa ili kao ukrasni element za poglede na komodi. Njihova visokokvalitetna izrada ne osigurava samo atraktivan izgled već i dug vijek trajanja. Pomična glava svjetiljke omogućuje fleksibilno usmjeravanje svjetlosti, dok tekstilni kabel usklađene boje osigurava udobnu i sigurnu upotrebu. Dekorativne lampe za prednja ogledala s grlom E14 posebno su prikladne jer pružaju svjetlo bez odsjaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Ne zaboravite istovremeno naručiti i odgovarajuću žarulju!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.