Paulmann 94642 LED svjetlosni lanac
- Kataloški br:
- 3499642 - 62
- Kataloški br:
- 3499642 - 62
Paulmann 94642 LED svjetlosni lanac
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Moguće praktično upravljanje putem Zigbee tehnologije
- RGB višebojna promjena boja omogućuje individualni, široki spektar boja
- IP44: Zaštita od prskanja vode na otvorenom
- Lampice za fleksibilnu, dekorativnu dodatnu rasvjetu u vrtu, na mjestima za sjedenje ili na terasi
- Može se kombinirati sa svim priborom iz serije Plug & Shine
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dužina | 7.4 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Ukupan svjetlosni tok | 25 lm |
| Vrsta proizvoda | LED svjetlosni lanac |
| Duljina kabela | 7.400000095367432 m |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Boja | crna |
| maks. broj žarulja | 0 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svjetlosni tok | 25 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 25 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Potrošnja energije | 3 W |
| Snaga po svjetiljci | 3 W |
| Početna snaga | 3 VA |
| Snaga | 3 W |
| Potrošena snaga | 3 W |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Svjetlosni tok | 25 lm |
| Duljina užeta | 7.400000095367432 |
| Razred zaštite | III |
Opis
Opis
Pametni Plug & Shine Yuna svjetlosni lanac savršen je pratitelj za atmosferske trenutke na otvorenom. Na drveću, terasama ili ogradama, pravi je privlačan za poglede i pruža dekorativne i šarene svjetlosne akcente. Duljine je 7,4 m i zahvaljujući IP44 zaštiti može se koristiti trajno i sezonski na otvorenom. Zahvaljujući upravljanju putem Zigbee 3.0, nije potrebna dodatna oprema za podešavanje boja. Pojedinačne svjetlosne atmosfere mogu se praktično kontrolirati putem aplikacije, glasovnih naredbi ili daljinskog upravljača. S transformatorima, konektorima i drugim svjetlima iz serije Plug & Shine možete sastaviti prilagođenu instalaciju vanjske rasvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Ne zaboravite istovremeno naručiti i odgovarajući transformator!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.