Paulmann 94646 niskonaponska komponenta sustava remena bijela
- Kataloški br:
- 3499651 - 62
- Oznaka:
- 94646
- EAN:
- 4000870946466
- Kataloški br:
- 3499651 - 62
- Oznaka:
- 94646
- EAN:
- 4000870946466
Paulmann 94646 niskonaponska komponenta sustava remena bijela
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pribor za sustav remena ULine, uključujući upute za montažu
- Snažan transformator od 48 V DC za instalacije do maks. 60 W
- Integrirana zaštita od temperature, preopterećenja i kratkog spoja
- Dugi vijek trajanja s 30.000 sati
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | niskonaponska komponenta sustava remena |
| Radni napon | 230 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 137 x 29 x 43 mm |
| Širina | 137 mm |
| Visina | 29 mm |
| Preračunati životni vijek | 50000 h |
| Dubina | 43 mm |
| Vijek trajanja | 50000 |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Nazivni napon | 230 |
| Vanjska dužina | 43 mm |
| Vanjska širina | 137 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Izlazni napon | 48 V |
| Vrijeme rasvjete | 50000 |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Ovaj visokokvalitetni, snažni transformator od 48 V DC optimalno je usklađen s ULine sustavom remena i prikladan je za pojedinačne instalacije do maksimalno 60 W. S vijekom trajanja od 50 000 sati, posebno je robustan i izdržljiv. Integrirana zaštita od temperature, preopterećenja i kratkog spoja osigurava sigurno i pouzdano napajanje. ULine sustav remena inovativno je rješenje za jedinstvena iskustva osvjetljenja u svim dimenzijama prostorija i omogućuje ciljano postavljanje rasvjete na zidove, stropove i podove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.