Paulmann 94913 solarni svjetlosni lanac vani Broj žarulja 3 toplo bijela
- Kataloški br:
- 3499646 - 62
- Kataloški br:
- 3499646 - 62
Paulmann 94913 solarni svjetlosni lanac vani Broj žarulja 3 toplo bijela
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ukrasni svjetlosni lanac s izmjenjivim žaruljama
- IP zaštita: IP67 - zaštićeno od privremenog uranjanja
- Temperatura boje: 3000K – toplo bijela
- Solarna funkcija omogućuje neovisno napajanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Primjena | vani |
| Broj žarulja | 3 |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Dužina | 1.71 mm |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Ukupan svjetlosni tok | 60 lm |
| Vrsta proizvoda | solarni svjetlosni lanac |
| Duljina kabela | 1.7100000381469727 m |
| Preračunati životni vijek | 20000 h |
| Boja | crna |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Promjer | 100 mm |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 3 |
| maks. broj žarulja | 3 x |
| Vijek trajanja | 20000 |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 100 |
| Svjetlosni tok | 60 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 60 lm |
| Izlazni napon | 3 V |
| Potrošnja energije | 1.8 W |
| Snaga po svjetiljci | 0.6 W |
| Početna snaga | 1 VA |
| Snaga | 0.6 W |
| Potrošena snaga | 1,8 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 3 |
| Vanjski Ø | 100 |
| Vrijeme rasvjete | 20000 |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Svjetlosni tok | 60 lm |
| Duljina užeta | 1.7100000381469727 |
| Postolje svjetiljke | Niedervolt-Steckverbinder 5,5mm/2,5mm |
| Razred zaštite | III |
Opis
Opis
Set za produženje Taina solarnog svjetlosnog lanca idealan je dodatak osnovnom setu i sastoji se od 3 dodatne kuglice duljine 1,7 m. Može se proširiti i primiti do 30 loptica po želji, što nudi fleksibilne mogućnosti dizajna. Na drveću, terasama ili ogradama, niz svjetala je pravi privlačan za poglede i pruža dekorativne svjetlosne akcente. Zahvaljujući solarnoj funkciji, može se koristiti neovisno o izvoru napajanja. S temperaturom boje od 3000K, stvara toplo bijelo svjetlo. Pojedinačne žarulje za lopte dostupne su zasebno i mogu se zamijeniti po potrebi. To ne samo da štedi troškove, već i osigurava održivu i dugoročnu upotrebu. Radi lakšeg korištenja, kabel već ima integrirane ovjese. Zahvaljujući visokoj IP67 zaštiti, svjetlosni lanac je posebno robustan i izdržljiv.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Solarni panel uključujući stezni uređaj uključen u isporuku
- Dodatni set koji se sastoji od 3 loptice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.