Paulmann FlexBar 41300 LED stolna svjetiljka LED 10.6 W antracitna (metalik) boja
- Kataloški br:
- 3387290 - 62
- Oznaka:
- 41300
- EAN:
- 4000870413005
- Kataloški br:
- 3387290 - 62
- Oznaka:
- 41300
- EAN:
- 4000870413005
Paulmann FlexBar 41300 LED stolna svjetiljka LED 10.6 W antracitna (metalik) boja
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10.6 W Ukupan svjetlosni tok= 1050 lm toplo bijela do hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 10.6 W |
| Snaga | 10.6 W |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Svjetlosni tok | 1050 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1050 lm |
| Određene značajke žarulje | mogućnost prigušivanja |
| Razred zaštite | II |
| Boja | antracitna (metalik) boja |
| dim. | (Š x V x D) 725 x 362 x 190 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 725 mm |
| Visina | 362 mm |
| Dubina | 190 mm |
Opis
Opis
FlexBar LED stolna lampa u crnoj boji izuzetno je mobilna zahvaljujući svoja tri zgloba i osvjetljava veliku površinu. Boja svjetla može se podesiti u tri razine pomoću funkcije White Switch, a svjetlo se može prigušiti pomoću dodirnog prigušivača.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno podešavanje rasvjete pomoću podesive fleksibilne ruke
- Uključujući izvor svjetlosti (trajno ugrađen u svjetiljku)
- Regulacija bijelog svjetla od toplo bijelog do dnevno bijelog
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.