Paulmann LED reflektor za sustav šina U-šina 9.5 W crna (mat)
- Kataloški br:
- 3499657 - 62
- Kataloški br:
- 3499657 - 62
Paulmann LED reflektor za sustav šina U-šina 9.5 W crna (mat)
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 9.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 800 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za sustav šina |
| Serija | U-šina |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 9.5 W |
| Snaga | 9.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 800 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 800 lm |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna (mat) |
| dim. | (Š x V x D) 372 x 74 x 23 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 372 mm |
| Visina | 74 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Dubina | 23 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 23 mm |
| Vanjska širina | 372 mm |
| Svjetlosni tok | 800 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 800 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 12 W |
| Kut zračenja | 90 ° |
| Početna snaga | 9 VA |
| Potrošena snaga | 12 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
URail Lightbar Ceris u mat crnoj boji s temperaturom boje od 3000K stvara ugodan ambijent toplog bijelog osvjetljenja u dnevnim sobama, radnim sobama, hodnicima ili drugim prostorijama. Široki difuzor osigurava ravnomjernu raspodjelu svjetlosti bez odsjaja. Izrađen od visokokvalitetnog aluminija i jednostavnog dizajna, besprijekorno se uklapa u individualne životne koncepte. Duljina od 32,2 cm nije idealna? Nema problema - Kako biste postigli savršenu duljinu za različite prostorije, svjetlosne šipke možete povezati koliko god želite. Završne kapice se mogu lako ukloniti i produžiti na željenu duljinu pomoću priloženih konektora. Također ih je moguće bez problema povezati s Zelos svjetlosnim šipkama. Još jedna značajka je funkcija zatamnjenja u 3 stupnja, pomoću koje se svjetlina može podesiti u tri razine pomoću standardnog prekidača za svjetlo. Funkcija memorije pruža dodatnu praktičnost spremanjem posljednje odabrane postavke svjetla do sljedećeg uključivanja uređaja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.