Paulmann LED Strip Erweiterung 2,5m Warmweiß 71233 LED traka s utikačem 24 V/DC 2.5 mm toplo bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3438519 - 62
- Oznaka:
- 71233
- EAN:
- 4000870712337
- Kataloški br:
- 3438519 - 62
- Oznaka:
- 71233
- EAN:
- 4000870712337
Paulmann LED Strip Erweiterung 2,5m Warmweiß 71233 LED traka s utikačem 24 V/DC 2.5 mm toplo bijela 1 kom.
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LED traka s visokom učinkovitošću - 40% manje energije, uz isti svjetlosni tok
- Temperatura boje: 2700K - Toplo bijela
- Može se skratiti po potrebi
- Jednostavni utični sustav za montažu bez problema
- Samoljepljivo na stražnjoj strani za jednostavnu ugradnju
- Prigušljivo s MaxLED kontrolerom za prigušivanje/preključivanje
- Individualne mogućnosti dizajna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka |
| Priključak | s utikačem |
| Određene značajke LED trake | može se skratiti prigušivanje samoljepljiva |
| Boja | srebrna |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 1375 lm |
| Serija | MaxLED |
| Snaga | 9 W |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1375 lm |
| Radni napon | 24 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 2.5 x 12.5 x 1.5 mm |
| Širina | 12.5 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Dužina | 2.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svjetlosni tok | 1375 lm |
| RoHS-konforno | Da |
| Razred zaštite | III |
| Duljina kabela | 2.5 m |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Vanjska širina | 12 mm |
| Svjetlosni tok | 1375 lm |
| Snaga po svjetiljci | 9 W |
| Početna snaga | 9 VA |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Duljina užeta | 2.5 m |
Opis
Opis
Toplo bijela MaxLED 500 LED traka idealan je izbor za moderno i posebno energetski učinkovito rješenje rasvjete. U usporedbi s konvencionalnim svjetlima, LED traka zahtijeva 40% manje energije uz isti svjetlosni učinak. Traka je idealna za upotrebu u profilima i, s temperaturom boje od 2700K, pruža ugodno radno svjetlo bez odsjaja. Kako bi se u bilo kojem trenutku stvorila željena svjetlosna atmosfera, svjetlina se može fleksibilno prigušiti. Traka se može lako skratiti škarama, što olakšava prilagodbu pojedinačnim uvjetima prostorije. Budući da se pruga može lako pričvrstiti na namještaj, police ili zidove, dostupan je širok raspon mogućnosti dizajna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.