Paulmann MaxLED 1000 71244 LED traka 2.5 m toplo bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3438542 - 62
- Oznaka:
- 71244
- EAN:
- 4000870712443
- Kataloški br:
- 3438542 - 62
- Oznaka:
- 71244
- EAN:
- 4000870712443
Paulmann MaxLED 1000 71244 LED traka 2.5 m toplo bijela 1 kom.
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LED traka s visokom učinkovitošću - 40% manje energije, uz isti svjetlosni tok
- Temperatura boje: 2700K - Toplo bijela
- Može se skratiti po potrebi
- Jednostavni utični sustav za montažu bez problema
- Samoljepljivo na stražnjoj strani za jednostavnu ugradnju
- Prigušljivo s MaxLED kontrolerom za prigušivanje/preključivanje
- Individualne mogućnosti dizajna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka |
| Određene značajke LED trake | samoljepljiva prigušivanje može se skratiti |
| Boja | srebrna |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 2750 lm |
| Serija | MaxLED |
| Snaga | 18 W |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 2750 lm |
| dim. | (D x Š x V) 2.5 m x 12.5 mm x 1.5 mm |
| Širina | 12.5 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Dužina | 2.5 m |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svjetlosni tok | 2750 lm |
| Materijal | metal |
| RoHS-konforno | Da |
| Razred zaštite | III |
| Duljina kabela | 2.5 m |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Vanjska širina | 12 mm |
| Svjetlosni tok | 2750 lm |
| Snaga po svjetiljci | 18 W |
| Početna snaga | 18 VA |
| Vrijeme rasvjete | 30000 h |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Duljina užeta | 2.5 |
Opis
Opis
Toplo bijela MaxLED 1000 LED traka idealan je izbor za moderno i posebno energetski učinkovito rješenje rasvjete. U usporedbi s konvencionalnim svjetlima, LED traka zahtijeva 40% manje energije uz isti svjetlosni učinak. Traka je idealna za upotrebu u profilima i, sa 18 W i 1100 lm/m, toliko je snažna da se lako može koristiti za osvjetljenje prostorija. Temperatura boje od 2700K pruža ugodno svjetlo bez odsjaja - idealno za osvjetljenje dnevnih soba, kuhinja ili spavaćih soba. Kako bi se u bilo kojem trenutku stvorila željena svjetlosna atmosfera, svjetlina se može fleksibilno prigušiti. Traka se može lako skratiti škarama, što olakšava prilagodbu pojedinačnim uvjetima prostorije. Budući da se pruga može lako pričvrstiti na namještaj, police ili zidove, dostupan je širok raspon mogućnosti dizajna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.