Paulmann MaxLED 500 71236 LED traka-osnovni element 230 V 5 m neutralna bijela 1 Set
- Kataloški br:
- 3438533 - 62
- Oznaka:
- 71236
- EAN:
- 4000870712368
- Kataloški br:
- 3438533 - 62
- Oznaka:
- 71236
- EAN:
- 4000870712368
Paulmann MaxLED 500 71236 LED traka-osnovni element 230 V 5 m neutralna bijela 1 Set
345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompletan set uključujući traku i napajanje
- LED traka s visokom učinkovitošću - 40% manje energije, uz isti svjetlosni tok
- Temperatura boje: 4000K - neutralno bijela
- Može se skratiti po potrebi
- Jednostavni utični sustav za montažu bez problema
- Samoljepljivo na stražnjoj strani za jednostavnu ugradnju
- Prigušljivo s MaxLED kontrolerom za prigušivanje/preključivanje
- Individualne mogućnosti dizajna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka-osnovni element |
| Određene značajke LED trake | može se skratiti prigušivanje samoljepljiva |
| Boja | srebrna |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 2750 lm |
| Serija | MaxLED |
| Snaga | 17 W |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 2750 lm |
| Radni napon | 230 V |
| dim. | (D x Š x V) 5 m x 12.5 mm x 1.5 mm |
| Potrošnja energije | 18.5 W |
| Širina | 12.5 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Dužina | 5 m |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Izračun svjetlostnog toka | 2750 lm |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svjetlosni tok | 2750 lm |
| Materijal | plastika metal |
| RoHS-konforno | Da |
| Razred zaštite | II |
| Duljina kabela | 5 m |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Vijek trajanja | 30000 h |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Nazivni napon | 230 V |
| Vanjska širina | 12 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 2750 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Snaga po svjetiljci | 17 W |
| Početna snaga | 17 VA |
| Potrošena snaga | 18,5 W |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Vrijeme rasvjete | 30000 h |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Duljina užeta | 5 m |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Neutralno bijeli osnovni set MaxLED 500 idealan je izbor za moderno i posebno energetski učinkovito rješenje rasvjete. U usporedbi s konvencionalnim svjetlima, LED traka zahtijeva 40% manje energije uz isti svjetlosni učinak. Traka je idealna za upotrebu u profilima i, s temperaturom boje od 4000K, pruža neutralno bijelo i radno svjetlo bez odsjaja. Kako bi se u bilo kojem trenutku stvorila željena svjetlosna atmosfera, svjetlina se može fleksibilno prigušiti. Traka se može lako skratiti škarama, što olakšava prilagodbu pojedinačnim uvjetima prostorije. Budući da se pruga može lako pričvrstiti na namještaj, police ili zidove, dostupan je širok raspon mogućnosti dizajna. Osnovni set sadrži traku i odgovarajući balast. Po potrebi se može proširiti upravljačkom jedinicom s daljinskim upravljačem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Traka
- Napajanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.