Paulmann MaxLED 500 Basisset 71229 LED traka-osnovni element 230 V 10 m toplo bijela 1 Set
- Kataloški br:
- 3438528 - 62
- Oznaka:
- 71229
- EAN:
- 4000870712290
- Kataloški br:
- 3438528 - 62
- Oznaka:
- 71229
- EAN:
- 4000870712290
Paulmann MaxLED 500 Basisset 71229 LED traka-osnovni element 230 V 10 m toplo bijela 1 Set
485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompletan set uključujući traku i napajanje
- LED traka s visokom učinkovitošću - 40% manje energije, uz isti svjetlosni tok
- Temperatura boje: 2700K - Toplo bijela
- Može se skratiti po potrebi
- Jednostavni utični sustav za montažu bez problema
- Samoljepljivo na stražnjoj strani za jednostavnu ugradnju
- Prigušljivo s MaxLED kontrolerom za prigušivanje/preključivanje
- Individualne mogućnosti dizajna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka-osnovni element |
| Određene značajke LED trake | prigušivanje može se skratiti samoljepljiva proširiva |
| Boja | srebrna |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 5500 lm |
| Serija | MaxLED |
| Snaga | 28 W |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 5500 lm |
| Radni napon | 230 V |
| dim. | (D x Š x V) 10 m x 12.5 mm x 1.5 mm |
| Potrošnja energije | 31.5 W |
| Širina | 12.5 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Dužina | 10 m |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svjetlosni tok | 5500 lm |
| Materijal | plastika metal |
| RoHS-konforno | Da |
| Razred zaštite | II |
| Duljina kabela | 10 m |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Vijek trajanja | 30000 h |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Nazivni napon | 230 V |
| Vanjska širina | 12 mm |
| Ulazni napon | 230 V |
| Svjetlosni tok | 5500 lm |
| Izlazni napon | 24 V |
| Snaga po svjetiljci | 28 W |
| Početna snaga | 28 VA |
| Potrošena snaga | 31,5 W |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Vrijeme rasvjete | 30000 h |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Duljina užeta | 10 m |
| Napon | 230 V |
Opis
Opis
Toplo bijeli MaxLED 500 osnovni set idealan je izbor za moderno i posebno energetski učinkovito rješenje rasvjete. U usporedbi s konvencionalnim svjetlima, LED traka zahtijeva 40% manje energije uz isti svjetlosni učinak. Traka je idealna za upotrebu u profilima i, s temperaturom boje od 2700K, pruža ugodno radno svjetlo bez odsjaja. Kako bi se u bilo kojem trenutku stvorila željena svjetlosna atmosfera, svjetlina se može fleksibilno prigušiti. Traka se može lako skratiti škarama, što olakšava prilagodbu pojedinačnim uvjetima prostorije. Budući da se pruga može lako pričvrstiti na namještaj, police ili zidove, dostupan je širok raspon mogućnosti dizajna. Osnovni set sadrži traku i odgovarajući balast. Po potrebi se može proširiti upravljačkom jedinicom s daljinskim upravljačem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.