Paulmann svjetiljka za visokonaponski sustav šina U-šina 11 W bijela
- Kataloški br:
- 3499661 - 62
- Kataloški br:
- 3499661 - 62
Paulmann svjetiljka za visokonaponski sustav šina U-šina 11 W bijela
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 11 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1020 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za visokonaponski sustav šina |
| Serija | U-šina |
| Broj žarulja | 1 |
| Snaga po svjetiljci | 11 W |
| Snaga | 11 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 1020 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1020 lm |
| Vijek trajanja | 50000 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| dim. | (Ø x V) 62 mm x 200 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 200 mm |
| Promjer | 62 mm |
| Preračunati životni vijek | 50000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 90 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 90 Ra |
| Vanjski Ø | 62 |
| Svjetlosni tok | 1020 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1020 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 13 W |
| Kut zračenja | 60 ° |
| Početna snaga | 11 VA |
| Potrošena snaga | 13 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 62 |
| Vrijeme rasvjete | 50000 |
Opis
Opis
Toplo bijeli Theron reflektor za šine u signalno bijeloj boji posebno je energetski učinkovit i stvara vrlo jarko osvjetljenje s izlazom od preko 1000 lm. Visoki CRI ≥ 90 omjer prikaza boja osigurava prirodne i žive boje. Svjetlost se može fleksibilno usmjeravati jer se cjevasta reflektorska lampa može okretati. Pomoću standardnog prekidača za svjetlo, svjetlina se može postaviti na 100%, 50% i 25% - tako se pojedinačna rasvjeta može fleksibilno prilagoditi svakoj situaciji. Zahvaljujući integriranoj funkciji memorije, posljednja odabrana razina zatamnjenja aktivira se kada se svjetlo ponovno uključi. S dugim vijekom trajanja od 50 000 sati, LED reflektor osigurava dugotrajnu upotrebu. Zajedno s odgovarajućim URail komponentama stvara se potpuno individualan sustav rasvjete ukupne snage do 1000 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.